Гостей: 1
Користувачів: 0

9:40 PM
День фізичної культури і спорту

Сьогодні 10.09.2021 за ініціативи Борівського селищного голови Олександра Тертишного та за сприяння відділу з питань гуманітарної політики на базі Борівської ДЮСШ БСР відбулися змагання з футзалу серед учнів 9-11класів, що навчаються в закладах загальної середньої освіти Борівської територіальної громади, присвячений "Дню фізичної культури і спорту ".

У змаганнях взяли участь 9 команд юнаків та 4 команди дівчат. Загалом своє уміння, талант та фізичну підготовку продемонстрували більше 100 дітей.

У запеклій та безкомпромісній боротьбі перше місце серед дівчаток виборола команда "Атлет" ООЗ "Борівська ЗОШ I-III ст. №1", друге місце посіла команда Богуславської ЗОШ, третє місце зайняла команда Першотравневої ЗОШ.

Призерами у юнаків стали:

• - перше місце - команда" Вимпел",

• - друге місце - команда" Олімпієць" ( обидві представляли ДЮСШ) ,

• - третє місце - команда Богуславської ЗОШ.

Переможці, призери та кращі гравці були нагороджені кубками, грамотами та пам'ятними статуетками.

Переглядів: 75 | Додав: shevroletcamaro1997 | Теги: день фізичної культури і спорту | Рейтинг: 0.0/0