Вівторок, 2024-06-18, 2:05 AM
Вітаю Вас Гість | RSS


Відділ з питань гуманітарної політики
(освіта, культура, туризм, молоді та спорту)
Борівської селищної ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гуртки Борівського БДЮТ БСР

РОЗКЛАД

РОБОТИ   ГУРТКІВ

на 2020 / 2021 навчальний рік

 

Назва Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Керівник гуртка
Розмаїття кольорів     14.15-16.15     11.00-13.30

Калмикова  О.М. на базі ООЗ

«Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Іграшка 15.15-17.45     15.15-17.15     Богомолова Т.М на базі Чернещинського НВК І-ІІІ ступенів
Бісероплетіння №1 13.30-15.30   13.30-15.30       Склярова М.М.
Бісероплетіння №2   13.30-15.30   13.30-15.30     Склярова М.М.
Бісероплетіння №3 15.30-18.00     15.30-18.00     Склярова М.М.
Орігамі   15.30-18.00     13.30-16.00   Склярова М.М.
Пізнаємо рідний край 15.05-17.05       15.05-17.35   Гарна Л.В. на базі Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Іграшка Борівська ЗОШ №2   13.30-15.30   13.30-15.30     Кісова Л.Л.
Дизайн одягу Борівська ЗОШ №2 14.00-16.00   14.00-16.00   14.00-16.00   Кісова Л.Л.
Дизайн одягу 16.30-18.00     16.30-18.00     Кісова Л.Л.
Гаптування шовковими стрічками   16.00-18.00     16.30-18.30   Кісова Л.Л.
Брейк-данс №1   16.30-19.00      

12.30-15.00

Зібров О.В.
Брейк-данс №2       16.30-19.00  

10.00-12.30

Зібров О.В.
Брейк-данс №3     14.00-16.00   14.00-16.00   Зібров О.В.
Брейк-данс №4   14.00-16.00   14.00-16.00     Зібров О.В.
Музичне мистецтво     15.30-17.00     11.00-14.00 Жалпіс Л. А. на базі Борівського міського Будинку культури
Географічне краєзнавство 15.00-17.00   16.00-18.30       Галуза С.В. на базі ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»
Основи хореографічного мистецтва     16.30-18.00   16.30-18.00 16.30-18.00 Сотнікова В.О. на базі Борівського міського Будинку культури
Естрадний спів №1 17.15-18.45   17.45-19.15     16.15-17.45 Молчанова А.О.
Естрадний спів №2     16.00-17.30     13.00-16.00 Молчанова А.О.
Юні географи -дослідники 15.15-17.45     16.00-18.00     Печений А.В. на базі Шийківської ЗОШ І-ІІ ступенів – філії ООЗ
Історичне краєзнавство   14.45-16.15 14.45-16.15 14.45-16.15     Ляпка Ю.М. на базі Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів
Природа рідного краю   15.05-17.35   15.05-17.05     Таранова Т.В. на базі Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Психологія   17.00-18.30 17.00-18.30 17.00-18.30     Фещенко Л.С. на базі ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

 

Вхід на сайт
Пошук
Якість освіти
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода
Погода
Соціальні Мережі
Список закупівель

ВзПГПБСР © 2024
uCoz