Неділя, 2024-07-14, 2:44 PM
Вітаю Вас Гість | RSS


Відділ з питань гуманітарної політики
(освіта, культура, туризм, молоді та спорту)
Борівської селищної ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дитячо-юнацька спортивна школа Борівської селищної ради

 № з/п

П.І.Б Спортивна база на якій проводиться заняття Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця Субота Вид спорту
1.

Гамора Ю.В. ООЗ Борівська ЗОШ І –ІІІ ст.. №1,

майданчик з синтетичним покриттям та ФОК

15:30 - 17.00

17:10 - 18:40

 

15:30 - 17:00

17:10 - 18:40

15:30 - 17:00

17:10 - 18:40

   

Футбол-2 групи

5-й рік навчання

6-й рік навчання

2.

Голик В.О. Піско-радьківська ЗОШ

Спортивний майданчик та ігровий зал

15:00 - 16:30

16.40 - 18:10

 

15.00 - 16:30

16:40 - 18:10

 

15:00 - 16:30

16:40 - 18:10

 

Волейбол-2 групи

5-й рік навчання

5-й рік навчання

3.

Грабар М.М. ООЗ Борівська ЗОШ І –ІІІ ст.. №1,

майданчик з синтетичним покриттям та ФОК

 

15:00 - 16:30

16:40 - 18:10

 

15:00 -16:30

16:40 -18:10

15:00 -16:30

16:40 -18:10

 

Футбол – 2 групи

2-й рік навчання

3-й рік навчання

4.

Ісаєв Ю.П. Богуславська ЗОШ

Спортивний майданчик та ігровий зал

 

15:30 -17:00

17:10 18:40

 

15:30 - 17:00

17:10 - 18:40

 

10:30 - 12:00  

12:10 - 13:40

Волейбол-2 групи

3-й рік навчання

5-й рік навчання

5.

Лукомський С.П. Першотравнева ЗОШ

Спортивний майданчик та ігровий зал

 

16:20 - 17:50

18:00 - 19:30

 

16:20 - 17:50

18:00 - 19:30

 

16:20 - 17:50

18:00 - 19:30

Футбол-2 групи

3-й рік навчання

5-й рік навчання

6.

Мизюк В.А. ООЗ Борівська ЗОШ І –ІІІ ст.. №1,

майданчик з синтетичним покриттям та ФОК

14:20 - 15:50

18:30 – 20:00

 

14:20 - 15:50

18:30 – 20:00

14:20 -15:50 17:00 – 18:30  

Футбол-2 групи

1-й рік навчання

4-й рік навчання

7.

Серебряков С.П. Чернещанський НВК

Спортивний майданчик та ігровий зал

  16:00 -17:30 16:00 -17:30 16:00 -17:30    

Волейбол-1 група

3-й рік навчання

8. Мизюк П.А Ізюмська ЗОШ 18:00 - 19:30 15:10 - 16:40 18:00 - 19:30

15:10 - 16:40

18:00 - 19:30

15:10 - 16:40  

Футбол-2 групи

3-й рік навчання

5-й рік навчання

9.

Дуран В.О. Першотравнева ЗОШ

Спортивний майданчик та ігровий зал

16:20 - 17:50

18:00 - 19:30

 

16:20 - 17:50

18:00 - 19:30

15:15 - 16:45

17:00 - 18:30

16:20 - 17:50

18:00 - 19:30

 

Сп. Туризм -2 групи

3 –й рік навчання  

5-й рік навчання

10.

Голик О.С. Вищесолоненська ЗОШ І-ІІст.

філія ООЗ Борівська ЗОШ І –ІІІ ст.. №1

Спортивний майданчик та ігровий зал

 

15:15 - 16:45

17:00 - 18:30

15:15 - 16:45

17:00 - 18:30

     

Футбол – 2 групи

3-й рік навчання

5-й рік навчання

11.

Шинкаренко Юрій Григорович  Підлиманська

ЗОШ І-ІІст. філія ООЗ Борівська ЗОШ І –ІІІ ст.. №1

Спортивний майданчик та ігровий зал

15:15 - 16:45   15:15 - 16:45 15:15 - 16:45 15:15 - 16:45  

Волейбол-1 група

2-й рік навчання

12.

Величко Віталій Вікторович Шийківська ЗОШ І-ІІст.

філія ООЗ Борівська ЗОШ І –ІІІ ст.. №1

 Гороховатська ЗОШ Спортивний майданчик та ігровий зал

16:00 - 17:30  16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30 16:00 - 17:30

Спортивний туризм- 2 групи

3-й рік навчання

3-й рік навчання 

 

Борівська ДЮСШ - Коротка характеристика
Права та обов'язки вихованців Борівської ДЮСШ БСР
Правила вступу в Борівську ДЮСШ БСР

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Якість освіти
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода
Погода
Соціальні Мережі
Список закупівель

ВзПГПБСР © 2024
uCoz